Modele testesh kualifikimi 2017

Jam i interesuar te punesohem me rregulla te shtetit gjerman ne profesioni elektricist PASI Kam Rreth 22 vite qe e ushtroj Kete peofesion ne Tirane… Jam PROFESIONIST ne fushen e instalimeve elektrike… Kam nje beground pu e te shkelqyer… Kam punuar Edhe ne Itali 1 vit ne Kete profusion ne vitin 2007… dhe ne 2017 6 muaj ne Amerike.. Jam. munduar te nxjerr diplomen por eshte e PA mundur sepse MU ka fshire EMRI im i shkolles qe Kam Bere ne vitin 1988 dhe Ju ka dhene dikujt tjeter numri im i AMZES.. Nese dikush eshte i interesuar per MUA Mund te me ahkruajn ne email Tim ose ne numrin e cel…. 0698190405… Faleminderit Kerkoj punesim ne Germani. Profesioni: ING. MEK.

Tél.: cel. 0682203302. respekte. DT 05 05 2017 pershendetje shoku Sulo NUK ka shpjegu GJE sepse ne Shqiperi punon ne rrobaqepsi APO ne ndertim dhe te shftytezojn ne maximum dhe te paguajn 150euro ne muaj ku me keto do paguash Qera se JO te gjithë kan fatin te Ken shtepin e pneu ne paguash Drita uje gaz do BL esh Sapun per tu LAR ne ushqesh Femijet faire blesh Libra per ne shkoll dhe te dhemb zemra Kur NUK christelle tu Ofte kushtet minimale femive te tu ku e di Shum Mir qe NUK Mund TI arsimosh SIC Duan ATA se do vente Paret Femijet e politikanve Jam NEN e 3 femuve kerkoj nje vend Pune ne gjermani gjuen gjermane e ONJ Mir se shkollen e Kam te Krym ne gjermani po ne ATE Ko Kam qen Azil kerkoj Pun gomist Kam provoj Pune 5 vite + 38649309655 prshndetie Jam 18 vjec Jam i interesuat per kujdestar perte moshuarit Kam maruar shkolln e mesme Kam qen ne Itali dhe Jam kujdesur per dy pleq Jam kuzhinier, shofer, kujdestar perte moshuar ETJ, gjuhen e ONJ Shum Mir se Kam jetu 10 vite ne gjermani, Numer contact 045527384 Jam e interesuar par Pune si stomatologe ne gjermani ose ne duseldorf te germanise. Kam pashaporte Greke Gjithashtu dhe Karten e perherme Angleze. Vetem problemi eshte Tek Gjuha Gjermane qe NUK e zoteroj. Ju lutem po te keni Dicka me kontaktoni. Unë Punoj Gipser Kam provoj Pune 10-vite dhe kerkoj qe dikush të me ndihmoj të me gjej nje Pun ne gjermani: Punoj Edhe punë Tjera sipas nevojes sepse Jam nojvetar Jam hekur kthyse kerkoje Pune ne gjermani Ju lutem ku Munde te kontaktoje. pershendetje Jam infermiere dhe Kam 6 vjet eksperienc Pune ne Kete fush si Mund te punesohem ne gjermani ne Kete profusion Jam travailleur Jam intersum par Pun ne gjermani julutem tema jepni mundesi te punsohem pershendetje Jam e interesuar per Pun ne gjermani Ju lutem pres pergjigje numri im Esht 045 222 184 viele Glück? o bashkombasi im! JO fil Gluck? nejse! Kerkoj Pun ne xhermani muler Edhe fasada Edhe Knauf Jam me Diplom Ja me provoj Pune + 38649532596 Jam 20 vjeq interesohem per Pune ne gjermani profesjoni im eshte marangoz prerje derrasash ne partager par prodhim karrikesh dhe tavolinash.

dhe bojaxhi lyerje objekk shtepi lokale ETJ.. Kerkoj Pun shofer eskavatori + 38163 1522919 presim pergjigjen tuj falemderit Kerkoj Pune parukjere ose Edhe sherbyese te Moshes se tret.. ne Ju lutem TME ktheni nje pergjigje. Faleminderit Ju lutem Isha iteresuar per Pune ne gjermani si rrobaqepse parukjer dhe gatim Jame edipllumuar kame eksperjec Jam 22 vjece kerkoje Pune ne gjermani si sécurité Jam I licensuare per ta vazhdoje Kete profesjon Kam mbar UAR e shkollen e mesme Ju Faleminderit. Kerkoji kontrat Pune Jam inxhinjeri i Hidroteknikes me pervoji Pune 3 vjeqare Kerkoj pun. Jam 24 vjec Kam punuar ne Greqi mur Guri. Dhe Jam interesuar perte punuar Edhe ne Gjermani Nese me Jepet mundsia. Jam Andi Reka Jam 28 vjec Kam 10 vite eksperjence Pune me ekskavator me zingjir Kam dhe breveté par monvrator.

Kerkoj Pune Ju lutem lexojeni. Numri 0683821554 po specialiste perte mbjelle dhe rritur Hashashin s EPER Kete jemi specialiste me te mire ne bote sidomos keto Vitet e fundit eshte shtuar numri i specialisteve Jam travailleur per kubza Jam Salut interesun me Punu gjermani Kam Punu ne grecce 4 vjet kamarier Lotel me 5 yje Kam Letra greke kerkoj Pune ne gjermani Kerkoj Pun ne gjermani APO zvicer si ndihms kuzhinier Kam parasysh Kur skizofreni i droguar Tha se rezultatet e kesaj qeverisje do TI shihni pas 10 VIIe, Jam i sigurte qe pas 10 VIIe KY vend do falimentoje , PASI ne rritet Nr i pensionisteve dhe do mungoje Forca punetore pas ketyre largimeve masive.